Cześć!

Nazywam się Anna Blusiewicz i bardzo mi miło, że jesteś na mojej stronie. Projektowanie delikatnej i prostej papeterii ślubnej od dawna chodziło mi po głowie. Zaczęło się od tego, że jakiś czas temu moi przyjaciele poprosili mnie o przygotowanie zaproszeń na swój ślub. Priorytetem stało się to, aby ten mały a zarazem znaczący dodatek do uroczystości pasował nie tylko do stylu wesela ale przede wszystkim do nich samych. Tak powstał jeden z pierwszych projektów. Każdy kolejny – to wielka przyjemność, bo przecież są to elementy, które towarzyszą świętu miłości.

Moja papeteria daleka jest od pompatyczności i przepychu. Bardzo ważny jest dla mnie szacunek do papieru i jego szlachetności. Dlatego też jego dobór jest dla mnie kluczowy. Stawiam na prostotę – która moim zdaniem zawsze się broni i nigdy się nie zestarzeje. A jeśli już – to jest to starość piękna i romantyczna.

Cenię sobie detale i delikatność wyrazu. Absolutnie zakochałam się w motywach roślinnych. Cenię Matkę Ziemię, dlatego staram się wykorzystywać materiały ekologiczne minimalizując szkodliwe surowce. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie bo najważniejsze dla mnie jest Wasze szczęście.